napište nám: info@xlzidle.cz
Přihlásit se

Duorest MILKY dětská židle růžová s podpěrou pro nohy

X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
X Image
Cena 4 980 Kč
  • Dostupnost:Skladem
  • Typ zboží:Barva židle
  • Kód zboží:3DEMI218F_PINK
  • Záruka:2 roky
  • DPH:21 %
  • Jednotka:ks

Více informací o produktu

Elegantní dětská zdravotní židle v moderních barvách vytvoří pro Vaše děti příjemné sezení při domácích úkolech. Díky FOOTrestu může židli využít dítě již malou výškou, které ještě nedosáhne nohama na zem. Footrest využijete pro pohodlné sezení s oporou pro nohy a zajistíte tak zdravé a správné sezení. Až ho nebudete potřebovat, jednoduše sundáte a židli používáte dále.

Ergonomická židle DUOREST® je vybavena celosvětově patentovanou technologií,  vynalezenou německým profesorem fyziky Dr. Matthiasem M. Brünigem, který roku 1988 způsobil revoluci ve stylu sezení.

Dvojité opěradlo DUOREST® podpírá záda tak, aby páteř nebyla zatížena tlakem. Ten se účinně rozloží na levou a pravou část zadových svalů.

Centrální gumové čepy umožňují otočení opěradel v různých směrech, jak se uživatel naklání dopředu a dozadu. Tento pohyb uvolní pánev a příjemně obepne záda opěradlem. Výsledkem je snížení tlaku na bederní obratle, který je ve srovnání s běžnými židlemi až o 50% menší.

Zážitek na ergonomické židli DUOREST® je obdobný svalové relaxační terapii. Kromě snížení únavy a lepšího prokrvení, variabilita děleného opěradla také přináší masážní účinek na celé zádové svalstvo. Ergonomická židle se přizpůsobí všem tvarům a velikostem těla. Zdravotní experti potvrzují, že správné držení těla a dynamické sezení podporují dobré zdraví a zvyšují koncentraci a produktivitu.

Klíčové vlastnosti:
- synchronní mechanika s automatickým nastavením síly protiváhy
- dělená opěradla nastavitelná jak do výšky tak to šířky
- pogumovaná kolečka
- komfortní stacionární područky
- PUR pěna a koženka
- FOOTREST - podpora nohou

Parametry židle:
- synchronní mechanika
- výška židle 76-85,7 cm
- šířka sedáku 42 cm
- výška sedáku 39-49 cm
- hloubka sedáku 39 cm
- područky pevné
- materiál - koženka
- kolečka pogumovaná